Jump to content

O nás


Stroje a zařízení pro pilařský průmysl a firma získává více než padesátileté zkušenosti v oboru.

Před čtyřiceti lety vyrobila firma BALJER-ZEMBROD svůj první třídící a rozvážecí vozík kulatiny.

Spojením jednotlivých pracovních kroků na manipulačním skladě kulatiny je efektivním a levným řešením manipulace kulatiny v malých a středních pilařských provozech. Šetří drahou, úzkou a nebezpečnou manuální práci. Tímto byl položen základní kámen v další výrobě pilařských strojů. V průběhu dalších let se výrobní program krok za krokem rozšiřoval a doplňoval o další pilařské stroje, reduktory kořenových náběhů, odkorňovače, elektronické měření kulatiny, stacionární hydraulické a mostové hydraulické jeřáby.

Pro oblast České a Slovenské republiky byla založena v roce 1991 dceřinná společnost BALJER-ZEMBROD, spol. s r. o. se sídlem v Brně, která zajišťuje dodávky a montáž strojů.

Zákazník ocení především následný záruční a pozáruční servis s dodávkou náhradních dílů.

BALJER-ZEMBROD Brno zastupuje také firmu HOLTEC, která je výrobcem řetězových pil na kulatinu a kapovacích stanic hrání řeziva. Dále firma zastupuje také firmy ARTIGLIO a firmu PAUL s širokou programovou paletou kotoučových omítacích, rozmítacích a kapovacích pil.

Stejně jako ve většině vyspělých evropských zemí, tak i na našem trhu si našly naše výrobky své spokojené zákazníky. První stroje byly dodány do České a Slovenské republiky na počátku 80. Let a naše společnost získala ve svém oboru významné postavení na trhu a do dnešní doby se můžeme pochlubit celou řadou realizovaných projektů jak manipulačních skladů, tak i dodávek pilařských strojů.

Firma BALJER-ZEMBROD dnes nabízí skutečně ucelený program pro pilařské zpracování dřeva podložený mnohaletými zkušenostmi a profesionálním servisem.

Víme o čem mluvíme.

Kontaktní informace

BALJER-ZEMBROD, (provozovna)
Trnečkova 1212
683 01 Rousínov
Česká republika
IČ:
DIČ