O firmě

STROJE A ZAŘÍZENÍ PRO PILAŘSKÝ PRŮMYSL - VÍCE NEŽ PADESÁTILETÉ ZKUŠENOSTI V OBORU !!!


Před čtyřiceti lety vyrobila firma BALJER-ZEMBROD svůj první třídící a rozvážecí vozík kulatiny. Spojením jednotlivých pracovních kroků na manipulačním skladě kulatiny je efektivním a levným řešením manipulace kulatiny v malých a středních pilařských provozech. Šetří drahou, úzkou a nebezpečnou manuální práci. Tímto byl položen základní kámen v další výrobě pilařských strojů. V průběhu dalších let se výrobní program krok za krokem rozšiřoval a doplňoval o další pilařské stroje, reduktory kořenových náběhů, odkorňovače, elektronické měření kulatiny, stacionární hydraulické a mostové hydraulické jeřáby.

Pro Českou a Slovenskou republiku byla založena v roce 1991 dceřinná společnost BALJER-ZEMBROD, spol. s r. o. se sídlem v Brně, která zajišťuje dodávky a montáž strojů.

Zákazník ocení především následný záruční a pozáruční servis s dodávkou náhradních dílů.

BALJER-ZEMBROD Brno zastupuje také firmu HOLTEC, která je výrobcem řetězových pil na kulatinu a kapovacích stanic hrání řeziva, firmu PAUL s širokou programovou paletou kotoučových omítacích, rozmítacích a kapovacích pil a výrobce pásových pil firmu WIMMER.

Stejně jako ve většině vyspělých evropských zemí, tak i na našem trhu si našly naše výrobky své spokojené zákazníky. První stroje byly dodány do České a Slovenské republiky na počátku 80. Let a naše společnost získala ve svém oboru významné postavení na trhu a do dnešní doby se můžeme pochlubit celou řadou realizovaných projektů jak manipulačních skladů, tak i dodávek pilařských strojů.

Firma BALJER-ZEMBROD dnes nabízí skutečně ucelený program pro pilařské zpracování dřeva podložený mnohaletými zkušenostmi a profesionálním servisem.

Víme o čem mluvíme!


holtec          paul          wimmer