Pásové pily STENNER

Společnost Stenner je světovým lídrem v technologii širokopásových pil a dodává zákazníkům po celém světě ucelenou řadu horizontálních a vertikálních pilových kotoučů pro primární a sekundární zpracování a výrobu tvrdých a měkkých dřev s přidanou hodnotou, pásových pásů a vysokorychlostních sběračů dřeva pro primární rozdělení a řešení pro zpracování kulatiny malého průměru.

Pásové pily STENNER se vyznačují velmi úzkým řezem (2mm), který významným způsobem šetří řezaný materiál. Díky těmto pilám výrazně zefektivníte výrobu a zpracování řeziva. (minimální odpad z prožezu 2mm, oproti standardní síle kotouče 4mm).

Pásové pily a technologie Stenner pomáhají zákazníkům všech velikostí dosáhnout vysokého výnosu, nejvyšší kvality a efektivnější výroby řeziva a dřevěných výrobků.

Společnost Stenner dodává efektivní řešení pro pilařský průmysl po celém světě již více než 100 let. Naše spolešnost Vám navrhne nejefektivnější řešení včetně instalace, zaškolení a dlouhodobého servisu. V případě zájmu, nebo dotazu na pily a technologie STENNER se na nás neváhejte obrátit.