Zkracovací systémy logo_paul

PROFITUJTE Z 50 LET ZKUŠENOSTÍ VE ZKRACOVÁNÍ


Naše zkušenosti s CNC zkracovacími zařízeními sahají až do roku 1976 – dále než u jakékoliv jiné firmy! Tehdy společnost PAUL jako první německý podnik zkonstruovala CNC-řízenou zkracovací pilu, která dokázala optimalizovat! Tento typ stroje jsme po desetiletí stále dále vyvíjeli a zdokonalovali. Díky různým optimalizačním algoritmům a prvotřídní strojařské technice nyní zákazníkům nabízíme možnost dosáhnout minimálního prořezu resp. maximální výtěžnosti použitého výchozího materiálu. Tato maximalizace zisku je zárukou krátké návratnosti optimalizačních zkracovacích zařízení značky PAUL. 
Optimalizační zkracování se stále více stává zajímavým i pro malé a střední podniky, protože ceny surovin i práce neustále rostou.
Proto pro každé použití vyvíjíme na míru šitou koncepci a nabízíme našim zákazníkům služby z jedné ruky – od projektu až po podporu při instalaci.

NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NABÍZÍME ŠIROKOU PALETU MODELŮ PRO KAŽDOU OBLAST POUŽITÍ:


kapovací pila

 

Podstolní kapovací pily PAUL

Podstolní zkracovací pily vyrábíme již od šedesátých let. Tato vysoce kvalitní zařízení se používají ve stolárnách, pilnicích, tesařstvích i u výrobců nábytku. Ať už ve výrobě beden, hranolů nebo palet, pro počáteční řezy u přířezů masivu nebo pro zkracování extrémně těžkých fošen a kulatiny, tato zkracovací pily nenechávají žádná přání nesplněná. Při rostoucích požadavcích lze jednotlivé pracovní kroky modulárně automatizovat.


cnc

CNC optimalizační pily PAUL


REINHARDT

Kapovací optimalizační pily Reinhardt